Zaznacz stronę

Oferta na usługi marketingowe

Najważniejszym kierunkiem działań biznesowych dla EXPE jest ciągłe poszukiwanie i dostarczanie Klientom przewag rynkowych. Świadczymy bardzo wiele usług z zakresu marketingu cyfrowego. Nastawiamy się na stałą współpracę i kompleksową obsługę współpracujących z nami firm. Od przygotowania strategii, poprzez audyty stron WWW, aż po zorganizowanie pełnej strategii  marketingu treści. Pomagamy także w specyficznych działaniach jak: przygotowanie prezentacji, infografik czy doradztwo dla firm posiadających własnych marketerów. Poniżej znajdziesz nasze najważniejsze usługi

Audyt SEO

Dowiedz się, czy Twoja strona jest zoptymalizowana dla wyszukiwarek albo, co trzeba na niej poprawić aby tak było.

Content Marketing

Pomagamy firmom, które chcą uruchomić strategię komunikacji ze swoim klientem w nowoczesny sposób dostarczając wartościowe treści.

Kampanie SEO

Tylko 5% stron trafia na najwyższe pozycje (TOP10) w wynikach wyszukiwania organicznego w Google. Pomożemy Ci trafić do tego elitarnego klubu.

Strony i aplikacje WWW

Nie jesteśmy klasycznym software housem, ale wiemy dokładnie, po co są strony i aplikacje internetowe. Umiemy je również tworzyć tak, aby były gotowe na marketing cyfrowy.

Doradztwo i szkolenia

Jeśli masz własny dział marketingu a potrzebne jest tylko doszkolenie osób, które prowadzą komunikację z klientem możemy pomóc. Przejrzyj ofertę naszych szkoleń.

Blogging

Cokolwiek sprzedajesz w internecie – pisz bloga. Jeżeli z jakiegoś powodu nie ma kto tego robić, zleć to nam. Damy Twoim klientom wiedzę jak korzystać z tego co dostarczasz.

Copywriting

Na swoich stronach publikujesz swoje treści, ale przydałaby się pomoc. Niektóre tematy można zlecić copywriterom. Przeszukamy źródła i napiszemy je dla Ciebie.

Social Media

Zakładamy profile w mediach społecznościowych. Opracowujemy strategię dopasowaną do branży klienta, publikujemy posty, rozwijamy sieci. Zobacz pełną nasza ofertę.

Audyt UX

W internecie są miliardy stron WWW. Tylko część z nich pozwala użytkownikowi w łatwy sposób nawigować aby mógł dotrzeć w tam gdzie chce. Sprawdź, czy Twoja strona do nich należy

Guest Posting

Nawet jeśli Twoja branża jest trudna lub nudna, ktoś o niej pisze. Dotrzemy do polskiej blogosfery z artykułami gościnnymi na temat tego czym się zajmujesz. Opublikujemy je

Działania ręczne

Zamówiłeś pozycjonowanie za niewielkie pieniądze i wszystko dobrze szło, aż nagle przestało? Prawdopodobnie Twoja strona dostała karę od Google. Naprawimy to.

Prezentacje biznesowe

Na spotkania i na stronę WWW potrzebne są mniej lub bardziej rozbudowane prezentacje biznesowe. Tworzymy dla nich szablony i gotowe prezentacje według Twojej koncepcji.

Infografiki

Docieraj do zupełnie nowych rynków za pomocą obrazowo przedstawionej idei. Infografiki są jednym z najbardziej cenionych rodzajów treści udostępnianej w social mediach.

Strategia marketingowa

Jesteś gotowy na współczesny marketing, ale brakuje Ci najważniejszego: strategii w komunikacji. Pomożemy Ci stworzyć odpowiednią mapę działań w marketingu cyfrowym.

Share This